Ciśnienie – Zapis 388

Sen z 11.05.2022

 

Jechałam z Partnerem samochodem. On prowadził. Po coś sięgałam do tyłu i zobaczyłam ze zgubiłam jedną z obrączek, akurat tą po Ojcu. Patrzyłam na palca i na Partnera. Jednak odwracając się zobaczyłam złotą grubą obrączkę i założyłam ją na palec. Tylko że to był złoty kolczyk z grawerem, wyszło że jakaś kobieta to zgubiła jak Partner ją gdzieś tam podwoził, czy co. Dałam mu to żeby  jej oddał, dziwnie się zrobiło. Nie wypytywałam, ale zachowywał się jakby coś miał na sumieniu, tylko że to było jakieś takie subtelne, nikłe, jak niuans.

Na palcu pojawiła mi się druga obrączka, teraz już nie wiedziała czy mi się wydawało że zgubiłam, czy nie.

Znaleźliśmy się w moim domu rodzinnym. Na żywo mam ostatnio wysokie ciśnienie i rozmawiałam o tym z Bratem. Pokazał mi jakieś fasolki w worku, takie kolorowe. Wybrała kilka, położył na mi na rekę i kazał to zażyć. Powiedziała że ciśnienie powinno się obniżyć. Nie wyglądało to jak leki, a jak nasiona, czy suszone owoce.

Była też tam ta kobieta od kolczyka, miała rude włosy i białą koronkową sukienkę. Cały czas było z nią dziecko, mały chłopiec. Coś tam chyba nawet z nią zamieniłam parę słów.

Obudziłam się o 4 rano z bólem głowy. Zmierzyłam ciśnienie 174/115.