Ruda Kumulacja – Zapis 399

Sen z 30.05.2022

 

Byłam w klubie. Weszłam pomóc Joli, bo kończyła zmianę. Strasznie brudno było. Zamiatałem za barem to tylko po wierzchu, bo warstwa brudu miała pół metra. Nawet raz mnie pociągnęło na wymioty. Żeby tam dobrze posprzątać, trzeba by to wywalać łopatą. Ludzie jak zobaczyli że biorę die za sprzątanie to wyszli jak na komendę. Ale po chwili wrócili i usiedli oczy stolikach.

Zaplecze było zawalone całe szmatami. Tak jakby dziewczyny cos przerabiały. Patrząc na to przypomniałam sobie że na poddaszu u Braci widziałam piękną garderobę. Chciałam poprosić Jole o klucz i wybrać coś dla siebie. Jak sprzątałam na antresoli, to stoliki były dziwnie poustawiane. Były małe, niskie i w laminat z lwami. Widocznie zrobili tam kącik dla dzieci. Ustawiłam dwa i zrobiło się symetrycznie, wcześniej wszystko było na kupie. Zapytałam Jolkę czy ma fasolkę, poprosiłam żeby odgrzała mi porcje dla Partnera.

Znalazłam się w samochodzie. Wjeżdżałem na jakiś teren.

Na plac wpuszczał Syn właściciela, rudo-kręcono-włosy chłopak. Musieliśmy się bardzo dobrze znać, bo cześć!, cześć!, ale Gościa nie kojarzę.

Na terenie “giełdy” czy, czego był olbrzymi “targ”. Maciej mnie po nim oprowadzał, bo widziałam go cały czas z  mojej prawej. Przechodziliśmy obok takiej skały w której były wyciosane dwa odwrócone stożki, czy leję. Jeden wyżej, drugi bliżej drzewa i niżej. Powiedziałam że czuję ciepło i zobaczyłam jakieś ogromne drzewo. To ono wytwarzało ogromne ilości energii cieplnej jak hutniczy piec. Liście miało takie, jakby nigdy ich nie zrzucało. To ono było podłączone do tych skał i podgrzewało wodę w tych lejach.

Chyba nawet zapytałam Macieja czy to banie.

Znowu wyjeżdżałam z tego parku ale teraz z Partnerem. Przed nami znowu stał ten rudzielec z Ojcem, trochę dalej jego brat. Ojciec miał najmniej rude włosy, a brat to najbardziej z nich. Głowy mieli jakieś teraz przeogromne i te włosy jak lwia grzywa. Ciała tylko jak patyki. Powiedziałam Partnerowi że to Właściciele i znowu coś tam do nich zagadałam, bo chciałam zrobić wrażenie na Partnerze, że mam takie znajomości.

Ktoś mnie o coś zapytał i powiedziałam że dostałam 6.