Znowu mnie okradli – Zapis 324

Sen z 05.01.2022

 

Znowu mnie okradli. Zabrali mi oba telefony i samochód. Miałam tylko kluczyki do auta w ręce. Tylko, że tym razem pojawiła się od razu chmara policjantów. Zabrali mnie na komendę gdzieś pod Zakopane i siedząc na wydziale śledczym przyglądałam się ich pracy.

Jak Oni na mnie patrzyli ….

Jakbym była jakąś Personą.

Pojawił się mój brat. Widziałam go z nurów jakiegoś zamku. Wyjechał czarnym cabrio z pola złotej pszenicy. Zobaczyłam, że mam telefon, ale ten starszy. Samsunga i auta nadal nie było.

 

Sen z 06.01.2022

 

Byłam w jakieś świątyni chyba, monumentalnej. Prowadziłam degustacje win w czymś jak zakrystia, z lewej od strony głównego ołtarza. A wiem to dlatego, bo później miałam drugą degustacje, już na schodkach przed Ołtarzem głównym. Tych butelek było z kilkadziesiąt. Nie mieściły się na stopniach, więc zsunęłam ciasno próbniki, chyba perfum które też stały od lewej strony. Takie małe fiolki od 10 do 15 mililitrów.

Z zakrystii wylazł Dariusz i patrzył jak przygotowuje się do serwisu. Pomagały mi jakieś dwie kobiety. Przyglądały się zaciekawione butelkom przygotowanym do prezentacji.